Muzeum Smutku

ts3: zwierzaki - ogólnie psy, koty, papugi, rybki, chomiki itd. ale także lamy, krowy, króliki, świnie i ogólnie zwierzęta. no i nowe style, tj. styl kosmiczny do jakiegoś nie wiem laboratorium czy coś no i styl wiejski do stodół, obór i innych takich, ogólnie zwierzaki + wieś = dodatek na 6+ :D
ts3: magia - czary-mary do nauki, eliksiry na składniki, żadnych rymowanek i innych badziewiów. styl czarodziejki na trzy fronty, tj. dobry, zły i neutralny, ale jakieś ulepszone, a nie to co w 2. no i zamiana np. lodówki w telewizor, ooo, to by się przydało. xD
ts3: cztery pory roku - efekty pogodowe, pory roku, to co w 2, tylko lepsze trochę
ts3: światowe życie: styl nowoczesny, średniowieczny, styl egipski, styl hipiski, styl staroświecki, styl pustynny i inne takie... no i byłby tam pralki, odkurzacze, byłoby mycie ( oraz otwieranie i zamykanie ) okien, drzwi, podłóg, nowe interakcje, jakieś gesty itp.
ts3: podróże - podróże do różnych miejsc, np. morze, ocean, jezioro, zagranica, góry, obozy, albo po prostu wyjazd do znajomych.
ts3: religie - własna religia Simów, byłyby religie, świątynie itd. itp. ...

ja mam tyle pomysłów, więcej nic nie chcę. zresztą większość została już wymieniona. xD


Ja swym starym już zapowiedziałem, że za cholerę nie zostanę na roli, jak duże miałbym zyski - Nigdy!
Mamy ponad 50 ha, sprzęt nowoczesny, nowoczesna obora i masa krówek. Efekt- ? Mój Ojciec budzi się o 5:30 i zapieprza do 20:00. W każdy dzień, przez 365 dni w roku. (w niedziele tylko robi same podstawowe czynności, czyli jakieś 10 godzin roboty). Zatrudniamy pracownika, ja, z mamą i z dziadkiem też staramy się pomagać a i tak roboty od cholery.
Mieć gospodarstwo, dobrze prosperujący to IMO jedna z najcięższych robót na świecie. (nawet górnik w kopalni ma wolne niedziele... tu nie. )

Eee tam bzdury piszesz. Toż to najlepsza fucha na świecie! Chłop śpi, a w polu samo rośnie. A jak już się obudzi to tylko robi przelotem prywatnym odrzutowcem nad swoimi polami....
:rotfl:


Nie wiem, czy ich główny port Dubai ma aż takie możliwości rozwoju pod względem ilości pasażerów.

W Emiratach planuja wybudować mega port lotniczny Jebel Ali Airport, który wraz z infrastrukturą i przyległymi atrakcjami ma zajmować ... 140 km2 (takie małe miasteczko) i bedzie oddalony od obecnego lotniska o 40 km!!!
Port lotniczy sam ma miec osiem terminali i sześć pasów startowych jeli się nie mylę.

Zobaczcie sami jak to ma wyglądać. Nowe okęcie, to przy tym jak obora!!
http://www.sme.sk/cdata/2475878/20051121015_Dubai_big.jpg

Cani greets

admin - dzięki za dobre chęci ale nie takie rzeczy już widziałem, bo chyba objezdziłem już wszystkie nowe obory w okolicy:-) planuję dobudować wiatę o długości ok 9 metrów do starej obory o szerokości 11 metrów. Może orientujecie się jaką długość mają wygrodzenia dla bydła i jakiej szerokości powinien być korytarz gnojowy biegnący przy korytarzu paszowym? z góry dziękuję za odpowiedzi

Nie chodzi mi o ta liczbe w nawiasie tylko o ta ktora znajduje sie obok obrazka z krowa jezeli u mnie pisze ze jest ich 1470 a ide do obory,a tam jest ich szescn nie wiem czy to wada gry.I kiedy sie sprzedaje krowy czeba miec jakas okreslona ilosc ,jezeli je zapakuje wszystkie na przyczepe i wywioze do skupu to beda sie odradzac i pojawiac sie nowe w oborze?

Sąsiad widzi sąsiada zbijającego z desek pudła różnej wielkości:
- Po co pan to robi?
- A, bo syn pisał z miasta, że złapał syfilisa, a ja nie wiem jakie to dużeW wiejskiej chacie rozespany chlop mowi do zony:
- Maryska, albo zes się odkryla, albo zes obory nie domknelaSlaskie: (slowniczek: gerdiny - firanki, bryle - okulary)
Stopyko się Gerdo z Trudom:
Gerdo: Trude, Ty se kup nowe gerdiny bo ja wszystko widza co Ty ze swoim starym wyrobiasz...
Trude: A Ty se kup nowe bryle, bo ja nie ze swoim wyrobiom ino z Twoim

Dwóch wariatów uciekło w nocy z wariatkowa i dochodzą do rzeki bez mostu...
- Co tu zrobić? - mówi jeden.
- Wiem! Ja zapale latarkę tak żeby światło było nad woda. Wtedy ty przejdziesz po świetle na druga stronę...
- Eeeeeeee tam, ale ty jesteś pier*.*niety!... Ty zgasisz latarkę a ja spadnę!